Vegani vs masožravci – 1. část

Od : | 0 Komentářů | On : Březen 15, 2015 | Kategorie : O lidech, O zdraví

Vegani vs masožravci

Myslete si co chcete, ale vegani to nemají jednoduché. Od svého rozhodnutí, přejít na alternativní stravování, se až do konce života potýkají s těmi, kteří opakovaně zkouší naše přesvědčení znehodnotit, vyvrátit anebo z nich díky nevědomosti vypadne taková perla, že je těžké i nadále brát tyto lidi vážně.

1. Ryba je také maso

Pravděpodobně jsem na základní škole chyběla na hodinách, kde učili, že ryba patří do rostlinné říše. Jinak to přeci není možné. Ryba je kámoš! Ne, žrádlo!

Vegan - vtip

2. Ani málo…

Je sice pravda, že párky patří mezi semleté bůhvíco, a v těch méně kvalitních je kolikrát větší množství soji než masa, pořád to ale neznamená, že je i to málo veganům a vegetariánům povoleno. Holt jsme, milý masožravci, důslednější než se může některým líbit. A rozhodně nenazýváme veganem či vegetariánem toho, kdo se živí, byť jen příležitostně, kuřetem a rybou. Podvádět se prostě nesmí!

Já jsem taky vegetarián - vtipy vegan

3. Vegani jsou zdraví. Velké překvapení! 🙂

Možná to mnoha lidem stále připadá divné, ale vegani bývají zdravější jak masožravci. Díky tomu, že je vyvážená veganská strava bohatá na všechny potřebné vitamíny, minerály, dokonce i bílkoviny (světě div se), není ani zdaleka tak zvláštní, že v nemocnicích nenajdete nemocné vegany. A když, tak většinou jejich problém nesouvisí se stravovacími návyky.

Vegan vtip

 

Upozornění: Výše uvedené animované konverzace jsou inspirovány, ne-li přímo přejaty ze skutečného života.

Pokračování příště…

 

 

Napsat komentář

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain